ЩО НАДЯГНУТИ ЗАМІСТЬ ШАПКИ

H.U.B БЛОГ

ЩО НАДЯГНУТИ ЗАМІСТЬ ШАПКИ

ЩО НАДЯГНУТИ ЗАМІСТЬ ШАПКИ

Головні убори відіграють не тільки естетичну функцію, а ще й зберігають тепло шкіри голови і запобігають випадінню волосся. Тому нехтувати гловними уборами не варто. Якщо ви не велика любителька шапок, ми знайшли для вас інші аксесуари, які можна носити замість шапки.

ШАРФ

Шарф може легко стати головним убором: для цього накиньте його на голову та оберніть навколо шиї дві сторони виробу. Ткаим чином можна носити шарф з шубою, дублянкою, пуховиком та пальто. Варто звернути увагу, що шарф повинен бути достатньо широким, щоб він взявся складками і виглядав стильно. Чим довший шарф, тим буде краще, бо він зігріє не лише ваші вуха, а й шию.

шарф з вовни

ТРИКОТАЖНА ХУСТКА

Хустина з вовни чудово замінить шапку і не зіпсує так старанно вкладений чубчик. Хустину можна зав'язати спереду (як носили наші бабусі), але не варто туго затягувати її. Також можна зав'язати позаду на шиї, тим самим зігріваючи її. Теплі хустини вилядають ну дуже жіночно та стильно. Гарно поєднуються з пальто та шубками.

молочна хустина з вовни мериноса

ПОВ'ЯЗКА

Пов'язки - це прям топ річ цього сезону. Вони бувають з бавовни, вовни, екошкіри, різних форм та кольорів. Але пам'ятай, що такий аксесуар варто надягати лише в плюсову температуру, бо якщо новити пов'язку в мороз є ймовірність "заморозити" шкіру голови і волосяні цибулини. Пов'язку можна додати в будь-який образ, все залежить від її стилю. Пов'язки коштують недорого, тому їх можна мати кілька штук під різні види верхнього одягу й міксувати стилі.

бежева пов'язка на голову

ХУСТИНА

Класичні хустини з шовку та його замінників чудово замінять шапку і додадуть вашому образу жіночності. Слід обирати хутину великого розміру, щоб потім її можна було зав'язати на голові. Способів носити хустину безліч, найпопулярніші це зав'язати спереду або ззаду. Такі хустини краще носити при плюсовій температурі з пальто чи тренчем. Хустина дуже універсальна річ, адже її можна носити всі сезони: влітку - на голові від сонця, в зачісці, на шиї; восени - на голові від вітру, на плечах поверх тренча чи піджака; взимку - як пояс на сукню чи піджак, на сумці; весною - на голові чи шиї, в зачісці чи на сумці.

хустина з шовку в анімалістичний принт
Ще з категорії Хустини
Хустина з вовни мериносу Blue
FIORE BIANCO

Хустина з вовни мериносу Blue

1500 грн
Хустина з вовни мериносу Milk
FIORE BIANCO

Хустина з вовни мериносу Milk

1500 грн
Хустина з вовни мериносу Lemon
FIORE BIANCO

Хустина з вовни мериносу Lemon

1500 грн
Хустина з вовни мериносу Red
FIORE BIANCO

Хустина з вовни мериносу Red

1500 грн