ЛОФЕРИ ТА З ЧИМ ЇХ НОСИТИ

H.U.B БЛОГ

Чорні шкіряні Лофери

ЛОФЕРИ ТА З ЧИМ ЇХ НОСИТИ

Лофери - актуальне взуття цього сезону: груба підошва, масивний декор, заокруглений чи квадратний мис. Якщо у тебе їх ще немає, то зараз саме час купити лофери та створювати з ними безліч цікавих образів від весни до пізньої осені. Це буде розумний вклад в твій взуттєвий гардероб.

КОСТЮМИ

Лофери чудово поєднуються з костюмами. Це може бути як і класичний костюм з жакетом та брюками зі стрілками. А також і більш кежуал костюми, наприклад, Костюм з шовковистої віскози.

Костюми та комплекти

СУКНІ

Ти можеш носити лофери під сукні. Краще, якщо це будуть сукні з фактурою, принтом. Безпрограшний варіант - це трикотажні сукні, ти можеш подивитися більше суконь тут. Порада - уникати легких, повітряних суконь, щоб не створити перевантаження образу.

сукня міді, трикотажна сукня, сукня в принт

БРЮКИ

Найпростіше поєднання - це лофери з брюками та джинсами. Брюки можуть буди прямі, широкі чи кльош, теж саме стосується і джинсів. В джинсах можна обирати трендові джинси з розрізами на колінах чи джинси з розрізами внизу. На верх одягай улюблений топ чи сорочку або ж доповни образ жакетом.

Брюки з вовни, брюки з льону, джинси

ТРИКОТАЖНІ КОМЛЕКТИ

Поєднання трикотажу з лоферами дуже виграшний варіант, так як обидва товари мають свою структуру і доповнюють один одного. Важливо, щоб вязка була якісна та тримала форму. Звертай увагу на склад пряжі - хоча б 50% там має бути вовна, вовна мериноса чи кашемір. Комплекти з рельєфною в'язкою будуть виглядати стильно в поєднанні з лоферами.

Костюм з вовни, трикотажний костюм

СПІДНИЦІ

Лофери чудово виглядають зі спідницями міді та міні. Джинсова спідниця міді чорного, синього або блакитного кольору та лофери будуть виглядати гармонійно. Якщо розглядати більш витончений образ - то це можуть бути спідниці з шовку або віскози. В поєднанні з лоферами вони нададуть вашу образу романтичності. Якщо ж говорити про спідниці міні - то можна створити образ з лоферами та високими шкарпетками. Спідниця міні має бути з цупкого матеріалу, як от джинс, твід, тощо.

Джинсові спідниці, шовковисті спідниці, спідниці міді
Ще з категорії Лофери